Утепление стен фасадов домов пенопластом в Кривом Роге

Written by bobrpravda   // 21.03.2015   // 0 Comments

производство газобетона

производство газобетона

Утепление стен фасадов домов в Кривом Роге на http://krivoy-rog.utepleniesten.com.
Такий звичний і незамінний — пінопласт

Якщо ви хочете не тільки прикрасити фасад будинку сайдингову панелями, але й забезпечити термоізоляцію будівлі, перед установкою каркаса потрібно подбати про утеплювачі.

Найбільш популярним матеріалом для утеплення стін є пінопласт. Він має ряд конкурентних переваг в порівнянні з мінеральною ватою і екструдованим пінополістиролом.

Теплопровідність пінопласту, мінвати і пінополістиролу незначні. Однак експлуатаційні характеристики пінопласту відрізняються в кращий бік порівняно з іншими видами утеплювачів.

Переваги пінопласту в порівнянні з мінеральною ватою

Одним з головних недоліків мінеральної вати є висока гігроскопічність. В результаті мінвата, що ввібрала в себе воду, втрачає теплоізоляційні властивості, починає пліснявіти і гнити. Тому при обробці будівель з підвищеним рівнем вологості поверх мінеральної вати рекомендується використовувати спеціальну вологозахисну плівку.

Крім того, для роботи з мінеральною ватою необхідний захисний костюм, рукавички і респіратор, так як найдрібніші частинки утеплювача при попаданні на шкіру викликають свербіння. Це здорожує вартість монтажних робіт з утеплення фасаду будівлі.

Пінопласт як утеплювач має такі переваги:

Простота обробки і монтажу. При обробці фасаду сайдингом пінопласт як утеплювач можна монтувати безпосередньо на стіну будинку.
Для його розкрою не потрібні спеціальні інструменти.
Можливість самостійно виконати роботи з теплоізоляції будинку.
Негорючість.
Низька гігроскопічність.
Стійкість до механічних пошкоджень.
Низька ціна.
Екологічність.
Нетоксичність.
Хороша здатність до тепло- і звукоізоляції.
Переваги пінопласту в порівнянні з пінополістиролом

Пінопласт і пінополістирол отримують з одного виду сировини, але за допомогою різних технологій.

Вспенивание полімеру в спеціальній прес-формі за допомогою пари води надає пінопласту великий обсяг при малій вазі. Той же обсяг екструдованого пінополістиролу важить в 1,5 рази більше.

Вартість екструдованого пінополістиролу вище, ніж пінопласту. Саме тому більшість господарів, які хочуть швидко, якісно і недорого утеплити свій будинок, в якості теплоізоляційного матеріалу під сайдинг вибирають пінопласт.

Екструдований пінополістирол часто через зовнішньої схожості плутають з пінопластом. До того ж, обидва цих матеріалу використовуються для теплоізоляції стін будинків.

Однак завдяки більш щільною структурі внутрішніх осередків теплопровідність пінополістиролу — одна з найнижчих серед усіх утеплювачів: він на 90% складається з повітря.

Найважливіші характеристики пінополістиролу як будівельного матеріалу:

Збереження до 50% внутрішнього тепла.
Стійкість до стиснення.
Водонепроникність.
Маленька паропроникність.
Захищеність від агресивних атмосферних умов — температурних перепадів і високої вологості повітря. Захищеність від комах, гризунів і птахів.
Надійність і довгий термін служби (пінополістирол зберігає свої властивості не менше 50 років).
Пожежна безпека.
Екологічна чистота.
Як і будь утеплювач, екструдований пінополістирол може бути використаний для утеплення будівель зовні і зсередини. Перший спосіб — найпоширеніший, він дозволяє зберігати тепло ще на етапі будівництва. До того ж, зовні утеплювач «працює» краще і не віднімає цінні сантиметри внутрішнього простору. Для зовнішнього утеплення прийнято використовувати шар полістиролу товщиною до 80-100 мм. Зовнішня обробка розміщується на підготовленій поверхні утеплювача.

Однак бувають випадки, коли зовнішнє розміщення утеплювача виключено. Тоді для внутрішньої обробки застосовуються листи полістиролу товщиною 10-40 мм. Щоб уникнути накопичення конденсату між утеплювачем і стіною залишають невеликий проміжок, завдяки якому стіна встигає просохнути.

Звичайно, все це призводить до помітного зменшення корисної площі і менш ефективно.

Також в сучасній практиці проектування і будівництва утеплювач може розміщуватися всередині порожнистих несучих стін. Це дозволяє не тільки економити будівельні матеріали і обробляти безпосередньо самі стіни, але і повністю захистити утеплювач від контактів із зовнішнім середовищем. Більш того, несучі конструкції з порожнинами виявляються навіть жорсткіше, ніж суцільні


Tags:

в Кривом Роге

Утепление стен

фасадов домов пенопластом


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*