Утепление стен домов пенопластом Запорожье

Written by bobrpravda   // 16.01.2015   // 0 Comments

поздравления с Новым Годом

поздравления с Новым Годом

Утепление стен домов пенопластом Запорожье на http://zaporozhye.utepleniesten.com.
Виробництво пінопласту відбувається наступним чином: полістирольні гранули вспеніваются під впливом пари, в результаті чого їх обсяг збільшується в десятки разів. Щільність пінопласту в готовому вигляді залежить від розміру цих самих гранул. Після сушіння спінених гранул відбувається їх формування (або спікання). Цей процес проходить при високій температурі, а його результатом є пінопластовий блок, який після періоду дозрівання піддається нарізці на листи пінопласту потрібної товщини.

Товщина пінопласту варіюється залежно від передбачуваної сфери застосування. Найбільш затребуваними є пінополістирольні листи товщиною 20, 30, 40, 50 і 100 мм. Деякі виробники пінопласту також практикують нарізку листів нестандартної товщини за індивідуальним замовленням покупця. Вибір товщини листа краще довірити професіоналу, який проведе всі необхідні розрахунки і підбере ідеальний для Вашого будови вид матеріалу.

Щільність пінопласту також є питанням для професіонала. Вона залежить від розміру вже спінених полістирольних кульок і визначається вагою кінцевого продукту. Чим більше вага полістирольного блоку, тим більше щільність пінопласту і, отже, тим менше його теплопровідність. Стандартна щільність пінопласту — 15, 25, 35 і 50 кг / м3. Так, наприклад, листи пінопласту з щільністю 15 кг / м3 застосовуються для утеплення підсобних приміщень, а також для звукоізоляції. Листи з щільністю 25 кг / м3 — є найпопулярнішим утеплювачем і використовуються для утеплення стін, стелі, фасадів, балконів і т.д. Пінопласт з щільністю 35 кг / м3 призначений для більш об’ємних приміщень (склади, промислові об’єкти). А щільність пінопласту 50 кг / м3 є показником самого щільного, а значить, і самого міцного утеплювача.

Нерідко обивателі виділяють ще один вид утеплювача — екструдований пінопласт. Насправді, термін «екструдований пінопласт» просто не існує. Його плутають з таким матеріалом, як екструдований пінополістирол, який і за способом виробництва, і за технічними характеристиками, і навіть за вартістю суттєво відрізняється від пінопласту.

Пінопласт як утеплювач дійсно є найвигіднішим рішенням по співвідношенню ціна-якість. У недавньому минулому цей матеріал лаяли через його слабкості і недовговічності. Але в цей час відношення до пінопласту кардинально змінилося. Справа в тому, що змінилося й сама якість пінопласту. Тому зараз характеристики пінопласту виглядають наступним чином:

Низький рівень теплопровідності. Повітря, яке є, по суті, основною частиною пінопласту, відмінно справляється із завданням збереження тепла.
Стійкість до впливу хімічно активних речовин. Пінопласт не боїться кислотних і лужних розчинів, масел і інших хімічно активних речовин.
Стійкість до впливу мікроорганізмів. Численні дослідження вчених довели, що пінопласт не схильний до гниття, утворення цвілі і грибка.
Довговічність. За умови правильного вибору виду утеплювача і професійного монтажу термін служби пінопласту становить 40 років.
Екологічна безпека. Пінопласт не виділяє ніяких шкідливих речовин і застосовується навіть в харчовій промисловості.
Пожежна безпека. Сучасний варіант пінопласту не підтримує горіння і є самостійно затухаючим матеріалом.
Простота монтажних робіт. Легкі по вазі листи пінопласту легко транспортувати і монтувати.
Економічність. Вартість пінопласту істотно нижче вартості багатьох інших видів утеплювача.


Tags:

домов пенопластом

Запорожье

Утепление стен


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*