Пам’ятники та вироби з граніту, Прилуки

Written by bobrpravda   // 26.03.2017   // 0 Comments

Памятник Сергею Кузьминском

Памятник Сергею Кузьминском

Пам’ятники та вироби з граніту, Прилуки

Наше підприємство «Artgran», переважно, займається обробкою каменю. Початок нашої діяльності поклала майстерня з виготовлення надгробних пам’ятників з граніту в Прилуках, де все художні роботи виконувалися вручну. 15 років наполегливої ​​праці і незмінно високої якості дозволили домогтися успіхів практично у всіх видах наших робіт. Сьогодні це: кілька цехів на просторій території в центрі міста, сучасне обладнання (в т.ч. верстати ЧПУ), зростаючий колектив; нові можливості для нас і наших клієнтів.

Розвиток виробництва дало можливість урізноманітнити сферу нашої діяльності. Ми виробляємо і реалізуємо оптом і в роздріб ритуальні пам’ятники з граніту та бетону, плитку, бруківку; також підвіконня, барні стійки, сходи; елементи садово-паркового дизайну: фонтани, столи, лавки, авторську скульптуру. Крім того працюємо з бутовим каменем — виконуємо мощення, кам’янисті сади, альпійські гірки, струмки, ставки … Причому, всі роботи з проектування та обробці виробляються нами, що дозволяє творчо співпрацювати з клієнтом.Кращі памятники прилуки на http://artgran.com.ua.

Зайшовши до нас на виробництво, Ви зможете переконатися в тому, що наш невеликий, але злагоджений колектив професійно виконує всі необхідні роботи в цехах нашого підприємства. Також можна побачити зразки каменю, бруківки; заготовки та частина готової продукції. Важливий напрямок нашої діяльності — виготовлення меморіальних пам’ятників. Великий досвід роботи і своє виробництво, від ретуші фотографій до найскладнішої скульптурної різьби, гарантує високу якість виготовлення. Ми зробимо меморіальний гранітний комплекс або пам’ятник на могилу на ваше замовлення в максимально короткі терміни в т.ч., завдяки постійній наявності каменю на нашому складі в м Прилуки. Крім того ми надамо додаткові послуги: доставка, виїзд на об’єкт з клієнтом, фото-відео фіксація процесів, установка, демонтаж, реставрація та ін.


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*