Насіння соняшнику — джерело здоров’я

Written by bobrpravda   // 21.12.2015   // 0 Comments

Подсолнечник

Подсолнечник

Насіння соняшнику — джерело здоров’я на GRYGORENKO.com.ua.

Завдяки відкриттю Америки Колумбом, до Європи були завезені раніше невідомі овочі та фрукти. У побут людей міцно увійшли такі культури, як кукурудза, помідори, картопля і, звичайно ж, соняшник! Це незвичайна рослина було справжнім предметом культу в індіанців Центральної Америки. Соняшник називали «сонячним квіткою», але про використання насіннячок в їжу ніхто і не подумував. Завезений до Європи, а потім до Росії, соняшник застосовувався тільки як декоративну рослину для палісадників і садів. Хто першим здогадався спробувати (а потім і підсмажити) насіння — про те історія замовчує. Але, найголовніше, що люди розсмакували насіннячка, і донині вони залишаються одним з найулюбленіших лакомств.Фото — Насіння соняшнику

Вітаміни і калорії: все на місці

За змістом корисних речовин насіння не поступаються наймоднішим вітамінним комплексам і розрекламованим біологічним добавкам. Але насіння куди корисніше, ніж фармацевтичні препарати. Отже, почнемо за алфавітом.

Вітамін А. Він відповідає за красиву здорову шкіру, блискуче волосся і красиві нігті.
Вітамін В допоможе впоратися з поганим настроєм, подарує хороший здоровий сон.
Вітамін Д незамінний для росту і розвитку кісток. Знаменита печінка тріски, відома як джерело вітаміну Д, значно поступається по його змісту насіннячкам.
Вітамін Е. Це чудовий помічник судин і серця. Насіння — прекрасна профілактика атеросклерозу.
У білку насіння міститься величезне число амінокислот, відповідальних за правильний обмін речовин в організмі.
Мікроелементи, що містяться в насінні — фтор, крем, йод, селен і безліч інших речовин. А калію в насінні соняшнику міститься набагато більше, ніж у цитрусових і в бананах.
Фото — Вітаміни та калорії

Цікаві факти про зернята

Фахівці-дієтологи рекомендують вживати насіння соняшнику як хороший засіб профілактики багатьох хвороб.

Завдяки значному вмісту магнію насіннячка сприяють істотному нарощуванню і зміцненню м’язової системи для тих людей, які пов’язані з виконанням важких фізичних робіт.
Ста грамів насіння в день достатньо, щоб значно знизити ймовірність серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, хвороб нирок і печінки.
Лущення насіння — відмінна психотерапія, допомагає боротися зі стресом.
Насіння — хороший засіб для тих, хто страждає від підвищеної кислотності. Насіння добре знімають печію.
Насіння соняшнику вважаються одним з найбільш корисних і багатих за вмістом вітамінів і мікроелементів продуктом. Вживання їх в сирому вигляді, у вигляді що виготовляється з насіння соняшникової олії і у вигляді смажених насіннячок насичує організм людини вітамінами групи А, В, D, Е. Вважається, що в сирому вигляді насіння соняшнику більше багаті корисними речовинами, ніж насіння, котрі піддалися термообробці, але навряд чи від когось із знайомих ви почуєте визнання в любові до сирих насінню соняшнику, а ось смажене насіння напевно нікого не залишать байдужим. Вони у всі часи вважалися і вважаються найпоширенішим і улюбленим без перебільшення народним продуктом.

Наша компанія «Смажене насіння» майже десять років займаючись вирощуванням, калібруванням і обсмажування насіння соняшнику виробляє високоякісну продукцію з олійних і кондитерських насіння.

Особливості виробництва наших смажених насіннячок

Вирощуючи соняшник в південних регіонах країни, де кількість вологи, сонячного світла і властивості грунту дозволяють рослинам рости і розвиватися в природних умовах з мінімальним використанням агрохімічних технологій, ми гарантуємо найвищу якість сировини, визначальне запам’ятовується приємний смак нашої продукції. Завдяки цьому багато компаній намагаються купити насіння оптом в Україні саме у нас.

Звернувшись до нас, ви можете купити оптом насіння найвищої якості, що пройшли ретельне очищення та калібрування.

Запорукою взаємовигідної співпраці нашої компанії і оптових покупців є:

Гарантія якості наших насіннячок.
За рахунок того, що ми не закуповуємо насіння соняшнику у постачальників, а виробляємо сировину самі, оптова вартість нашої продукції не так залежна від коливань ринку.
Індивідуальні умови співпраці з кожним клієнтом.
Можливість вирішення питань доставки продукції силами нашого автопарку.
Окремої уваги заслуговує процес виробництва наших смажених насіннячок. Ми не будемо перераховувати всіх технологічних моментів, згадаємо лише про тих, які красномовно говорять про якість наших насіннячок:

Ретельна багаторазова очищення насіння.
Перевірка якості відібраних насіннячок.
Використання ручної праці в деяких етапах виробництва.
Рівномірне обсмажування насіння.
Соняшникове насіння оптом

При переваги нашого технологічного процесу ціна на насіння (опт), вироблені нами є більш ніж демократичною. Не дивлячись на те, що крім особливостей виробництва вартість формується ще й з ринкових факторів, наші оптові ціни на насіння залишаються прийнятними для наших клієнтів. Для постійних покупців у нас діють гнучкі умови співпраці.

Продаж насіння оптом в Україні проводиться нашою компанією практично з моменту утворення, тому ми знайомі з усіма особливостями оптового виробництва і технологій продажу.


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*