Лучшее лечение гриппа: рецепты,симптомы,как лечить

Written by bobrpravda   // 27.05.2014   // 0 Comments

лечение гриппа

лечение гриппа

Ця страшна хвороба — грипп
Якщо дивитися на ситуацію в глобальному масштабі , то різноманітні респіраторні захворювання , причиною яких стає вірус грипу , є однією з головних причин епідемій , і , як наслідок , навіть масових смертей. Щороку за даними різних джерел реєструється 3-5 млн випадків цієї хвороби , що протікає у важкій формі , а також приблизно 250-500 тис. випадків смерті. Варто також врахувати , що різноманітні інфекційні захворювання нижніх дихальних шляхів — це на сьогоднішній день головна причина смерті в країнах, що відрізняються низьким рівнем доходу. За даними сайту www.euro.who.int , такі захворювання є третьою за рахунком причиною смертності у всьому світі. В Україні на сьогоднішній день зареєстровано 45,5 тис. людей , хворих вищевказаним інфекційним захворюванням.
Історія та особливості пандемій

Вперше симптоми страшного захворювання грипу описав ще Гіппократ до настання нашої ери. При цьому всьому, причина хвороби була виявлена ​​тільки в 1931 році. Американський вчений- вірусолог Річард Шоул став першовідкривачем вірусу , а також вперше описав його симптоми і причини появи. З плином часу також було виділено окремі типи вірусу — A , B , C , причому віруси B і C типів провокують появу захворювання тільки у людини , при цьому вони не можуть вражати інші організми . А от вірус типу A може бути причиною хвороби також у представників тваринного світу . Локальні спалахи захворювання найчастіше з’являються згодом дії вірусу типу B , а от вірус A , на відміну від нього , стає причиною найбільш важких епідемій і пандемій захворювання. Хвороба , викликана вірусом A типу , дуже часто викликає ускладнення і при цьому дуже важко протікає . Найважчими ускладненнями , які здатний спровокувати цей вірус , є вірусний менінгіт , а також небезпечна для життя вірусна пневмонія. Ці ускладнення найчастіше і призводять до летального результату , якщо вчасно не діагностувати вірус і не взятися за його лікування .
Найбільша пандемія грипу за всю історію хвороби сталася в 1918 — 1920х рр. . Сумнозвісна «іспанка» , яка була викликана вірусом типу A ( H1 N1 ) . Той випадок забрав життя кількох мільйонів людей , всього за два роки від вірусу постраждало 500 мільйонів людей зі всієї земної кулі , і при цьому смертельним результатом захворювання завершилося у 50 мільйонів чоловік , що є величезною цифрою.
Ця пандемія відрізнялася тим , що вірус відразу провокував інтоксикацію організму , яка починала виявлятися вже з першого дня. Але навіть якщо комусь вдавалося зберегти життя в перші дні захворювання , згодом був досить великий шанс померти від ускладнень , спровокованих хворобою , найнебезпечніші з яких — менінгіт і вірусна пневмонія.
Пандемія 1957 вважається другою за розміром пандемією захворювання , збудником якого став вірус A ( H2 N2 ) . Захворювання виникло на Далекому Сході , саме тому той вірус отримав назву « азіатський ». Під час тієї пандемії тільки в США померли від вразив з вірусу 70 тисяч осіб.
Наступна пандемія вірусу була зареєстрована в 1967 — 1969 рр. . , Вона була викликана вірусом типу A ( H3 N32 ) , який назвали « гонконгським » , і при цьому була описана як пандемія середньої тяжкості. Протягом її дії було зареєстровано 33800 померлих в США згодом від цього захворювання.
У зв’язку з тим , що у людей вироблявся імунітет , а також активно розвивалася медицина , кожна наступна пандемія була набагато легше , ніж попередня.
Вірус 1977 — 1978 рр. . був названий «російським » , причому його особливість полягала в тому , що захворювання вражало тільки тих людей , чий вік не перевищував 30 років. Справа в тому , що до цього даний вірус вже охоплював Росію в 1950 році , саме тому його нова хвиля змогла зачепити тільки тих , для кого дане захворювання було новиною .
Пандемія , викликана вірусом A ( H1 N1 ) , прокотилася по світу в 2009 роки , і під час конкретно цього спалаху з’явилася гостра необхідність у точній діагностиці хвороби , її типу , а також відділенні вірусу від інших респіраторних захворювань. Цей вірус також прозвали «свинячий грип» , і проблема була в тому , що його симптоми спочатку дуже явно походила на симптоми простих сезонних респіраторних захворювань. Однак якщо вчасно не приступити до грамотного лікування , даний вірус розвивався дуже стрімко і був загрожує ускладненнями.
Тест CITO TEST INFLUENZA AB і його унікальні можливості
CITO TEST INFLUENZA AB — це унікальний тест , який на самих ранніх етапах здатний не тільки виявити вірус , але і діагностувати його вид , показавши , чи відноситься він в типом А чи В. Таким чином , даний тест стає справжнім порятунком , так як він дозволяє без відвідування лікаря виявити хворобу на самому ранньому етапі.
Даним тестом радиться користуватися в перші три дні від початку захворювання. Його принцип дії дивно простий , з носа береться мазок , і по ньому за допомогою тесту визначається сама наявність вірусу в організмі і його вигляд. Унікальність тесту CITO TEST INFLUENZA AB полягає в наступному:
здатність виявити вірус в найперші дні його дії;
точний результат , забезпечений високою чутливістю тесту ;
можливість діагностувати будь-який вид вірусу , що належить до типів А і В , у тому числі « свинний » ;
простота у використанні , з інструкцією зможуть розібратися все ;
можливість проведення тесту в будь-який час і в будь-якому місці ;
доступність.
Тест CITO TEST INFLUENZA AB можна придбати як в аптеках міста , так і на нашому сайті за дуже доступною ціною. Він приносить незмірну користь , а своєчасне використання тесту допомагає не тільки вчасно розпочати лікування , але й запобігти пандемію.


Tags:

как лечить

Лучшее лечение гриппа

рецепты

симптомы


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*