Где лучше купить ультрафиолетовые лампы для воды

Written by bobrpravda   // 23.06.2014   // 0 Comments

 ультрафиолетовые лампы для воды

ультрафиолетовые лампы для воды

Одним з найбільш ефективних методів боротьби з бактеріями і вірусами, які можуть бути присутніми у воді поряд з іншими забрудненнями, є ультрафіолетове випромінювання. Саме на властивості УФ променів надавати руйнівний вплив на генетичне ядро ​​патогенних клітин заснована дія найсучасніших установок для знезараження води. Завдяки доведеною високої ефективності сьогодні ультрафіолетова очищення води використовується в різних сферах:
Знезараження водопровідної води. Незважаючи на хлорування води на міських станціях, існує висока ймовірність вторинного зараження, адже в місцях порушення герметизації водопроводів можливе проникнення в систему грунтових або навіть стічних вод.

Знезараження води з колодязів. На сьогоднішній день саме люди, що п’ють колодязну воду знаходяться в зоні найвищого ризику.Лучшая уф лампа по выгодным для вас ценам.
Знезараження води зі свердловин. Незважаючи на той факт, що в артезіанської воді хвороботворні бактерії зустрічаються на порядок рідше, ніж у двох попередніх випадках, при використанні води в якості питної необхідним етапом водопідготовки є її дезінфекція.
У спектральної області промені УФ розташовуються між рентгенівським випромінюванням і видимим для людського ока світлом (200-400 нм). У сучасному обладнанні для знезараження води, як правило, використовуються промені УФ-С спектра, довжина хвиль яких знаходиться в межах 200-280нм (частіше близько до 253 нм).
Компанія «БВТ Україна» представляє широкий спектр знезаражувального УФ обладнання. Кожен представлений в нашому каталозі УФ-фільтр для води має свої переваги, але всім представленим в асортименті пристроям властиві:
Абсолютна екологічна безпека.
Висока ефективність.
Низька собівартість процесу знезараження.
Відсутність будь-яких смакових змін обеззараженной води або сторонніх запахів.
Таке обладнання, як високоефективна лампа для знезараження води, вибирається виходячи з технічних характеристик пристрою. У нашому каталозі представлені побутові моделі з пропускною здатністю 0,5 м3 / ч, більш потужне обладнання, здатне обробити до 2,5 м3 води на годину, а так само ультрафіолетові лампи та кварцові чохли, придбати які можна через сайт http://ukrwater.com.ua, або в магазині компанії.


Tags:

Где лучше

купить

лампы для воды

ультрафиолетовые


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*