Где лучше купить рекламные сувениры

Written by bobrpravda   // 04.07.2014   // 0 Comments

рекламные сувениры

рекламные сувениры

Сувеніри беруть свій початок з глибокої давнини. Кожен мандрівник прагне зберегти на пам’ять предмет, пов’язаний із залишеними позаду містами та країнами. Іноді, це справа людських рук, а іноді — просто камінь або мушля. Сувенірами також називають подарунки для друзів і близьких, які не змогли відправитися в поїздку. У кожному разі, сувенір виправдовує свою назву, що означає в перекладі з французької спогад або пам’ять.
 
Однак пам’ять може бути пов’язана не тільки з якимось географічним об’єктом, але також з подією, заходом або установою. Музейний квиток, значок з емблемою конференції, пам’ятні листівки або календарі є своєрідними сувенірами. Саме цією обставиною вміло користуються маркетингові відділи і дизайнери, створюючи рекламно-сувенірну продукцію. По суті, будь-який предмет з нанесеним логотипом компанії перетворюється в гарний сувенір. У такому випадку виріб нагадує про представлених послугах або партнерських відносинах.
 
Рекламними сувенірами активно користуються великі компанії, що мають ретельно продуманий корпоративний стиль. Але сучасні технології дозволяють виготовляти промо-продукцію невеликими партіями за доступною ціною, тому навіть невеликі фірми можуть знайти кошти у своєму бюджеті на таку акцію. Найчастіше в ролі сувенірів виступають недорогі предмети: ручки, закладки, календарі, блокноти, брелоки. Але можуть виготовлятися і солідні дорогі подарунки для ділових партнерів або великих клієнтів.Лучшие рекламные сувениры по выгодным для вас ценам.
 
Доречно, якщо сувенір якось пов’язаний з діяльністю компанії. Наприклад, магазин з продажу комп’ютерів може подарувати фірмову мишку, продуктовий магазин — ніж для чищення овочів, виробник чаю — чайну ложку, кафе — відкривачку для пляшок. Однак такий підхід працює не завжди. А що стали буденними сувеніри можуть втратити свою цінність. Тому дуже цінуються свіжі і нестандартні варіанти. Наприклад, один банк пропонував у подарунок вкладникам «комфортного» депозиту великий махровий рушник, а видавець професійних рекламних журналів розіслав своїм колишнім партнерам поличку для головних уборів з девізом «на нас можна покластися». Ретельно продумана рекламна кампанія може значно збільшити кількість продажів і лояльність постійних клієнтів.


Tags:

Где

лучше купить

рекламные

сувениры


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*