Где лучше купить паркетную доску BOEN в Киеве

Written by bobrpravda   // 12.05.2014   // 0 Comments

паркетную доску BOEN

паркетную доску BOEN

Лучшая паркетная доска boen киев сайт Dvernoy-dom
Паркетна дошка Boen проводиться в Литві на заводах , які укомплектовані новітнім виробничим обладнанням по деревообробці , що дозволяє кінцевому продукту отримати не тільки елегантний деревне дизайн , а й досконалі технічні властивості . Якщо говорити про вартість , то підлогові покриття цього виробникові кожному покупцеві «по кишені» .

Паркетна дошка боєнь представлена ​​різноманітними моделями , які виконані з натуральної деревини різних відтінків. Так як при виробництві застосовуються лише інноваційні виробничо -технічні розробки , паркетна дошка Boen характеризується тривалим терміном служби , великим запасом проти опуклості , прогину ламелей , а також підвищену зносостійкість. Ці бездоганні властивості покриття досягаються завдяки 3 — хслойную структурі , яка включає: якісну деревину верхнього шару , основу з хвойного дерева , опору з цілісного шматка деревини , який забезпечує паркетній дошці стабільність.

Демократична вартість дозволяє купити паркетну дошку , вироблену з натуральної деревини. Виробник при цьому використовує деревину різних селекцій , у результаті ми отримуємо безліч унікальних колекцій за своєю красою , які відмінно вписуються в різні інтер’єрні дизайни. Наприклад , паркетна дошка з дерева селект відмінно гармонує з елегантними класичними інтер’єрами , це обумовлено тим , що поверхня дошки по кольоровій палітрі однорідна і не має природних дефектів. Паркетна дошка боєнь , вироблена з використанням деревини натур , рустик характеризується явно вираженими деревними декорами із змінами кольору , з наявністю сучків і заболоні , тому вона може стати відмінним варіантом для інтер’єрних дизайнів , які виконані в етнічних , сільських або ультрасучасних стилях.

Крім цього , в нашому каталозі паркетна дошка боєнь представлена ​​у великому асортименті , пропоновані моделі зроблені з деревини горіха , вишні , клена , дуба , венге , панга — панга і так далі.

Говорячи про технічні особливості паркетної дошки Boen , слід зазначити легку збірку , яка забезпечується унікальною системою Boen X — Press. Цей замок був розроблений шведською фірмою Valinge і значно полегшує процес складання ламелей , також він забезпечує планкам щільне прилягання , довговічність і стабільність підлог .

Унікальність паркетних дощок боєнь полягає також і в декількох варіантах обробки . Сьогодні у продажу паркетні дошки цього виробника можуть мати масляне , затерте або лакове покриття. Масляна обробка надає ламелям гладкість і природність. Масляної склад містить у собі лише натуральні компоненти, тому паркетна дошка Boen оптимальна для всіх людей , які страждають різними видами алергії. Лакове покриття планок забезпечує дошках підвищену міцністю , уф — стійкість , опірність до виникнення подряпин. Паркетні дошки з покриттям Stonewashed характеризується унікальною рельєфною поверхнею , яка має виділену структуру деревини і доповнено обробкою захисту барвником або прозорим лаком.

У нашому каталозі досить великий асортимент різних колекцій паркетної дошки від компанії боєнь , в чому ви самі легко можете переконатися . Купуючи у нас різноманітні потрібні вам будматеріали оптом або в роздріб за привабливими цінами, ви можете вдатися до такої послуги , як доставка товару. Ми завжди дбаємо про своїх покупців !


Tags:

BOEN в Киеве

Где лучше

купить

паркетную доску


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*