Где купить планшеты MeMO Pad HD 7

Written by bobrpravda   // 05.07.2014   // 0 Comments

Где купить ,планшеты ,MeMO Pad ,HD 7

Где купить ,планшеты ,MeMO Pad ,HD 7

У 2013 році компанія Asus представила на суд користувачів нову лінійку планшетів Memo Pad. До цього, азіатська компанія вже встигла здивувати світ своїми планшетами — трансформерами і випустити перший бюджетний планшетник Nexus 7. Саме, останній відкрив дорогу недорогим і надійним гаджетам, чим суттєво зіпсував життя iPad від Apple. Недорогі планшетники швидко відсунули на задній план пафосні яблучні девайси.Лучший asus memo pad hd 7 купить по выгодным ценам.

Компанія ASUS займає лідируючі позиції у світі з виробництва сучасних мобільних гаджетів. І все завдяки своїм новаторським розробкам. Під її логотипом на ринок вийшли перші нетбуки, вона кілька років тому здивувала ринок новими планшетами — трансформерами. І саме ASUS можна подякувати за випуск бюджетних планшетів. Продукція цієї азіатської компанії впевнено потіснила на Олімпі таких грандів як Apple і Samsung. Пропоновані компанією недорогі планшетники користуються великою популярністю у споживача. Тим самим роблячи сьогодні ASUS практично незаперечним лідером у сегменті бюджетних гаджетів.

Планшет Asus Memo Pad HD 7 — класичний представник свого сегменту. Пристрій хоча й відносять до бюджетних моделей, які орієнтовані на середній клас. Проте, планшет може запропонувати користувачеві оптимальну продуктивність, функціонал, надійність та прийнятну вартість. Саме ціна Asus Memo Pad HD 7 стала ключовим чинником у залученні користувачів, які обмежені в коштах, але бажають мати хороші гаджети.

ASUS Memo Pad HD 7 відмінний варіант для роботи. Пристрій має 7 дюймовий дисплей, досить стійкий акумулятор, GPS-навігацію, ОС Android з набором програм, дві камери. Особливою родзинкою планшета, за що Asus Memo Pad HD 7 варто купити меломанам і просто любителям хорошої музики, є стереоколонки. Вони не часто зустрічаються навіть у звичайних планшетах. До того ж, пристрій оснащений і спеціальними програмами для поліпшення якості звучання. Мemo pad нагадує Nexus за зовнішнім виглядом. Дизайн планшета простий, без яскравих хромованих деталей. У ньому все просто, з натяком на стиль.

Перший планшет ASUS серії Memo Pad 7 мав одноядерний процесор, матрицю TN. Зате його попередник Asus Memo Pad HD 7 володіє чотирьохядерним процесором, значним об’ємом пам’яті і відмінним дозволом екрану. У серію також входять планшети Memo PAD FHD 10 і MeMO PAD FHD 10 LTE, що мають 10 дюймові дисплеї зручні для ігор і роботи. Пристрої можуть похвалитися таким же прекрасним співвідношенням відмінних характеристик і вартості. Планшети є відмінною альтернативою дорогим планшетів Apple.

Сьогодні компанія ASUS продовжує працювати над поповненням лінійки бюджетних планшетів. З фантастичним талантом їй вдається поєднувати поліпшені можливості гаджета з досить невисокою ціною на нього. Наприклад, у квітні 2014 компанією презентовані нові недорогі планшети семидюймовий Asus MeMo Pad ME176 і ME181. Вони володіють ОС Android 4.4, відмінним дозволом екрану, потужною батареєю, засновані на чотириядерних платформі Atom Z3745 і обсягом пам’яті від 8 до 16 Гб. Видно, що фахівці компанії намагаються втриматися на лідируючих місцях, при цьому не знижувати планку в досягненнях, ні для себе, ні для конкурентів. Чим же далі порадує користувачів компанія залишається тільки здогадуватися. Впевнено можна сказати про одне — майбутнє у бюджетних планшетів є.


Tags:

HD 7

MeMO Pad

где купить

планшеты


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*