Adobe Dreamweaver CS6: где купить

Written by bobrpravda   // 12.05.2014   // 0 Comments

Adobe Dreamweaver CS6

Adobe Dreamweaver CS6

В інтернет -магазині Softmart.UA Ви зможете зробити найбільш зручний вибір програмного забезпечення для домашнього користування або для Вашої організації. Купівля ліцензійної програми дасть Вам впевненість у стабільності використовуваного програмного продукту , дозволить отримати подальшу підтримку від виробника програми , а також спокій щодо дотримання авторських прав на програму.
У будь-який момент , щоб купити програму , Ви можете скористатися професійною консультацією наших фахівців у галузі ПЗ . Відмінні ціни в поєднанні з гнучкою політикою знижок , великий асортимент софта і персональний підхід до кожного клієнта зроблять Вас постійним покупцем у нашому інтернет -магазині софту.
Ми надаємо доставку покупки по Києву і всій Україні . Телефонуйте нашим менеджерам зараз, і ми зробимо все необхідне , щоб надати ліцензійну програму за найвигіднішою ціною!

Серед нових утиліт і модулів , якими оснащена програма , слід виділити « гумові макети » ( Fluid Grid Layouts ) , за допомогою яких виконується розробка web -сторінок для x86 , Macintosh і т.д. До функцій , які були поліпшені в продукті , відноситься функція FTP , за допомогою якої здійснюється передача матеріалу з жорсткого диска на віддалені пристрої і навпаки. Безсумнівно, оцінять досвідчені користувачі програми і оновлений модуль « багатоекранної перегляд », використання якого значно спрощує роботу з web — сторінками дозволяючи спостерігати за внесеними змінами в інтерактивному режимі.

Результат кропіткої праці розробників Adobe повною мірою задовольняє потреби web — дизайнерів практикуючих створення оптимізованих сторінок для декількох браузерів і платформ. Так звані в миру «гумові» макети на основі CSS3 спрощують роботу над проектами і дозволяють створювати web -сторінки , а також додатки для мобільних телефонів , планшетів і т.д.

Як уже згадувалося , функція FTP використовувана для відправки окремих файлів і готових проектів зазнала деяких змін . Завдяки цим змінам робота з Adobe ® Dreamweaver ® CS6 стала ще простіше і швидше. Користувач може безперешкодно завантажувати необхідні для роботи фото , зображення і файли.

Для максимального результату рекомендується використання додатка спільно з Adobe Business Catalyst , яка не входить в стандартний пакет. Всі макети , створення яких відбувається за допомогою Adobe Business Catalyst , можуть бути відредаговані в Adobe ® Dreamweaver ® CS6 .

Adobe ® dreamweaver cs 6 — відмінний вибір для справжніх професіоналів в області розробок програмного забезпечення платформ iOS і Android ™ . Забезпечується висока якість кінцевого результату за рахунок підтримки мобільного середовища jQuery Mobile і емуляторів Adobe PhoneGap ™ .

Системні вимоги

Windows
Процесор Intel ® Pentium ® 4 або AMD Athlon ® 64
Операційна система Windows 7 , Microsoft ® Windows ® XP SP 3 , Windows Vista ® Home Premium , Business , Ultimate або Enterprise з пакетом SP1
ОЗУ не менше 512 Мб
Вільне місце на жорсткому диску 1 Гб
Дозвіл монітора 1280×800
Відеокарта 16 -розрядна
Оптичний привід DVD- ROM
Рекомендоване ПО QuickTime 7.6.6
Java ™ Runtime Environment 1.6 ( включено)

Mac OS
Багатоядерний процесор Intel
Операційна система Mac OS X v10.6 або v10.7
ОЗУ не менше 512 Гб
Вільне місце на жорсткому диску 1,8 Гб
Дозвіл монітора 1280×800
Оптичний привід DVD- ROM
Рекомендоване ПО QuickTime 7.6.6
Java Runtime Environment 1.6
 

Для того , щоб купити Adobe Dreamweaver CS6 або отримати безкоштовну консультацію по продукту , зв’яжіться з нашим менеджером.


Tags:

Adobe Dreamweaver

CS6

где купить


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*